logotipas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
pagrindinis_on  kontaktai_on  struktura_on

Gera kaina!

4.00 Lt
1.00 Lt
Jūs sutaupote: 3.00 Lt
4.00 Lt
1.00 Lt
Jūs sutaupote: 3.00 Lt
18.20 Lt
9.10 Lt
Jūs sutaupote: 50.00%

Pagrindinis > Vestuvėms > Patarimai ir žaidimai mergvakariui
Patarimai ir žaidimai mergvakariui PDF Spausdinti Email
Parašė   
2011 rugpjūčio 05

Mergvakaris - tai jaunosios šventė, kada visas dėmesys yra skyriamas jai, tai šventė kai būsimas jaunasis ar kiti pažįtami vyriškos lyties atstovai nedalyvauja. Dažniausiai mergvakaris švenčiamas savaitę arba dvi prieš vestuves. Šios šventės metu bandoma jaunają atkalbėti nuo vedybų, ji yra gundoma įvairiausias būdais. Mergvakarį paprastai organizuoja vyriausioji pamergė, jame dalyvauja būsimos palydos narės arba draugių būrys.

Organizuojant mergvakarį, turite prisiminti, kad laukia nelengvas, bet kūribingas darbas, reikalaujantis laiko, nes per vieną vakarą nieko nepadarysi. Tad nesistenkite visų darbų prisiimti sau ir pasiskebti, kad pati viską suorganizuosite, padarysite. Nepamirškite – kad mergvarį dalivausite ne viena Jūs ir visų išlaidų neapmokėsite, o susimesite visos dalyvaujančios.

Svarbiausi dalykai ruošiantis mergvakariui:

I.    Mergvakario data ir dalyvių sąrašas:

Susitarkite susitikti su jaunaja, kad galėtumėte sužinoti, kuri diena būtų jai tinkamiausia, ką norėtų matyti savo mergvakaryje ir paprašykite būsimų dalyvių kontaktus (vardus, telefono numerius, elektroninius paštus ir t.t...), surašykite, kad vėliau galėtumete susisiekti. Derinant datą nepamiršk, kiek daug rūpesčių turi jaunoji prieš vestuves, tad tikrai atsižvelk į jos pageidavimus. Dalyvių sąrašą, kiek įmanoma peržiūrėk įdėmiau, nes tikrai gali ko nors ir nepaminėti arba pamiršti.

II.     Susisiekimas ir susitikimas su dalyvėmis:

Turėdama jau dalyvių sąrašą, apmastykite apytiksliai datą, kada galima būtų organizuoti pirmąjį susitikimą ir kur jis galėtų vykti, kuriuo metu galėtumėte aptarti organizuojamo mergvakario detalias. Beje nepamirškite, kad gali būti merginų, kurios gyvena kitame mieste arba yra tikrai numatyta dieną negali atvykti, tokiu atveju apgalvokite kaip jom galėtumėte pranešti, kas buvo nutarta per susitikimą, kokios idėjos kilo, kokią temą pasirinkote ir t.t...

Vienas iš pagalbininkų, tokiu atveju galėtų būti internetas. Čia galima užvesti bendrą forumą, grupę arba susivedus visų dalyvių elektroninius paštus išsiųsti laišką informuojanti apie mergvakarį. Beabejo yra žmonių kuriems reikėtų apie tai pranešti ir telefonu, nes toli gražu ne kiekvienas, kiekvieną dieną tikrinasi savo pašto dežutes.

 1. Susitikimo metu patartina aptarti šiuos klausimus:
 2. Vienas iš pagrindinių klausimų turėtų būti pinigai, tai yra kokia suma bus renkama iš kiekvienos dalyvės, kas kokią sumą gali skirti. Kadangi norai yra norai, o galimybės pas dažną ribotos. Aptarus „susimetimą“ sumą ir turėdamos apytikslų biudžetą, galima pradėti planuoti šventę.
 3. Svarbu nuspręsti ar vyraus kokia nors vakarėlio tema. Pasirinkus tema yra lengviau galvoti ir apie kitus dalykus. Ar vakarėlio metu merginos persirenginės, o galbūt maistas ir gėrimai irgi bus atitinkamai parinti.

(Pvz: pasirinkus meksikietišką stilių galima ne tik apsivilkti meksikietėmis, bet užsisakyti meksikietišką maistą ar nueiti į meksikietiško styliaus kavinę, gerti tekilą ir t.t...)

 1. Suplanavus temą, planuokite, ką toliau norėsite daryti? Kadangi šiais laikais galima labai daug įvairiausių pramogų susismąstyti, sugalvoti:

-         Nueiti į šokių pamoką ( pilvo, indiškų, arabiškų, salsos ar kitus šokius). Paprašyti vedėja (-as), kad papasakotų daugiau apie Jūsų pasirinktą šokį, kuriuose šalyse būtent jis šokamas, apie tos šalies moteris, jų vestuvinius papročius, kultūrą.

-         Užsakyti, pažintines paskaitas.

-         Užsakyti striptizo šokėją.

-         Priklausomai nuo metu laiko, galima atrasti netradicines siūlomas pramogas (pvz: „Lokės pėda“, „Kukuzurų laukas“, „Peintbolas“, „kartingai“, šaudymą lankais ir kt.)

-         Apmąstykite, kokias vietas norėtumėte aplankyti, ką norėtumėte pamatyti.

-         Paprašyti, kad jaunajai serenadą padainuotų užsakyti dainininkai ar paprašyti pažistami.

-         Torto pateikimą galima įvairiai pateikti taip pat. Galima surašyti visų buvusių jaunosios vaikinų vardus. Tame tarpe ir jaunojo. Paprašyti, kad apie kiekvieną jaunoji papasakotų, kaip susipažino ar ilgai bendravo, koks žmogus jis buvo, kodėl išsiskyrė, kaip susipažino su būsimu savo vyru. Galima užsakyti ir erotinį tortą. Šiuo atveju jaunoji be rankų turėtų suvalgyti pagrindinę torto puošmeną.

-         Jeigu Jūs nusprendžiate, kad vyraus kažkokia tema ir visos dalyvės turės būti persirengusios ar aprangoje vyrauti atitinkamos spalvos, visų pirma idėmiai peržiūrėkite savo garderobą, kadangi dažna turi užsilikusių drabužių, kurie puikiai tiks mergvakariui, tai kad galima pasidaryti pačioms atitinkamus kostiumus arba galite kreiptis į karnavalinių drabužių nuomos salonus. Viskas priklauso nuo Jūsų išmonės ir norų.

-         Kokius žaidimus žaisite vakarėlio metu, kokias užduotis skirsite jaunajai? Taip pat apkalbėkite, kadangi diskusijų metu gimsta idealios idėjos.

-         Šventės vietą, kur Jūs susitiksite, žaisite žaidimus ar kitaip promogausita taip pat aptarkite. Galima išsinuomuoti atitinkamas patalpas (pvz: pirti, salę, butą ir kt.) arba pas vieną iš merginų namuose pradžiai susitiksite.

-         Vaišes mergvakariui gaminsite pačios ar užsisakysite, kad atvežtų. O gal pasiribosite užkandžiui tik sumuštiniais.

-         Aptarkite transporto priemonės klausimą, kuriuo važiuosite. Kadangi čia taip pat yra ką pasirinkti. Galite nuomuotis limuziną, kitą kokį prabangų automobilį, autobusą, troleibusą, laivą, karietą, o gal būt nuspręsite prasinešti motociklais. Nepamirškite kad yra ir pigesniu susisiekimo priemonių, tai visuomeninis transportas, traukiniai.

-         Mergvakario metu visas dėmesys paprastai skyriamas jaunajai, kad jaustusi ypatinga. Tad apgalvokite, kuo palepinsite, o gal grožio salone užsakysite procedūras, gal ypatingu patiekalu palepinsite. Kuo Jūs ją nustebinsite?

-         Dovanosite jaunajai simbolines, humoristines dovanas, kurių prisireiks vedybiniame gyvenime.

-         Jaunajai nustebinti paprašykite jaunikio parašyti meilės laišką arba tiesiog nufilmuokite jaunikio prisipažinimą.

 
Rekomenduojamas mergvakario planas (pasirašykite, kas kuo pasirūpins ir kiek kas kainuos):
1.
Mergvakario tema.................................................................................................
2.
Apranga.................................................................................................................
3.
Nuometas jaunajai.................................................................................................
4.
Keliaraištis jaunajai...............................................................................................
5.
Priesaika jaunajai...................................................................................................
6.
Tortas ....................................................................................................................
7.
Jaunikio laiškelis (gali būti filmuota, sms atsiusta, atvirutė)................................
8.
Dovana jaunikiui...................................................................................................
9.
Dovanos prisiminimui jaunajai.............................................................................
10.
Jaunosios palepinimui procedūros........................................................................
11.
Susirinkimo vieta ir laikas.....................................................................................
12.
Transportas............................................................................................................
13.
Striptizo šokėjas....................................................................................................
14.
Vaišios mergvakariui............................................................................................
15.
Žaidimai................................................................................................................
16.
Užduotys jaunajai.................................................................................................
17.
...............................................................................................................................
18.
...............................................................................................................................
19.
...............................................................................................................................
20.
...............................................................................................................................


Žaidimai

1. Reikės pieštukų ir popieriaus. Vienas žmogus turi vesti šį žaidimą. Kiekvienai žaidėjai išdalinama po pieštuką (tušinuką) ir popieriaus lapą. Paprašykite žaidėjų kiekvinam iš vardinamų žodžių pritaikyti po būdvardį.

Žodžiai - Žuvėdrą, Arklį, Jūrą, Urvą, Namą, Kavą, Vandenį ir Raktą. po to perskaitomos reikšmės:

Žuvėdra - tai pats rašantysis apie save.

Arklys - vyras/žmona.

Jūra - gyvenimas arba flirtas.

Urvas - požiūris į mirtį.

Namas - į civilizaciją, išsivystimą ir pan.

Kava - požiūris į seksą.

Vanduo - meilė(gali būti Vandenynas - rgi seksas).

Raktas - į meną.

Galima intrepretuoti įvairiai ir pagal savo fantaziją.

2. Jaunamartė viduryje
Reikmenys: visi turi turėti popieriaus ir rašiklius.
Pagrindinė dalyvė sėdi viduryje, visiems kitiems užduodami klausimai apie ją ir svečiai turi atsakyti. Tai parodo kaip ją gerai pažįstate. Turėtų būti apie 10 klausimų, galima sugalvoti savo ir nuo paprasčiausių iki intymesnių. Atsakyti galima kuo šmaikščiau.
1. Koks jos hobis, t.y. kuo ji domisi?
2. Kokią spalvą ji mėgsta?
3. Mėgstamiausias būsimosios jaunosios patiekalas?
4. Koks aktorius jai patinka labiausiai?
5 Kokią televizijos laidą ji vertina labiausiai?
6. Ar ji turi vairuotojo pažymėjimą?
7. Ar jai patinka krosnis?
8. Kokia šalis patinka labiausiai?
9. Kokį vyrišką vardą ji mano esant gražiausiu?
10. Ar patinka mylėtis ant smėlio po atviru dangum prie jūros?
11. Merginos ūgis.
12. Merginos svoris.
13. Merginos amžius.
14. Merginos batų dydis.
15. Merginos skrybėlės/liemenėlės/kojinių ir pan. Dydis.
IR PAN. Galima apdovanoti už šmaikšiausius atsakymus.

3. Ar gerai pažįsta BŪSIMĄJĮ!

Prieš mergvakarį pasiskambinkite būsimam jaunikiui ir paprašykite, kad jis atsakytų klausimus, kuriuos vakarėlio metu užduosite jaunajai.

Galima interpretuoti ar galima jai leisti tekėti ar tikrai pakankamai pažino savo išrinktąjį.

Ar galima įteikti leidymą tuoktis?

1. Leidimas tuoktis

3.  Plunksnelė.
Reikmenys: Plunksnelė.
Žaidimo dalyvės pasiskirsto į dvi komandas.Žaidimo esmė yra neliečiant plunksnelės, vien tik į ją pučiant, „perduoti“ plunksnelę kitai savo komandos narei. Tai galima daryti arba
tiktai sėdint, arba, atsižvelgiant į patalpos, kuriame žaidžiama, dydį, „perdavinėti“ pučiant plunksnelę iš vieno kambario kampo į kitą.

4. Tik vienas Žodis.
Reikmenys: popierius ir rašikliai.
Paprašykite, kad dalyvės/dalyviai iš eilės surašytų tokias raides:
s i d o ž s a n e i v k i t
Tada Žaidimo dalyvės raides turi sudėlioti taip, kad perskaitytų logišką frazę. Teisingas atsakymas- “tik vienas žodis”.
5. Vyriškas siluetas.
Reikmenys: Seni laikraščiai.
Kiekvienai dalyvei duokite po laikraščio lapą. Paprašykite lapą paimti iš viršaus ir, plėšant iš jo popieriaus gabaliukus, „sukurti“ savo vyro, svajonių vaikino siluetą (kaip įsivaizduoja). Laimi ta žaidėja, kurios siluetas išėjo pats linksmiausias, meniškiausias, šmaikščiausiais, nešvankiausias ir pan.

6. Žaidimas nuo Brownie Wise laikų.
Paprašykite kiekvienos ant tuščio popieriaus lapelio surašyti skelbimą vietiniam laikraščiui su siūlymu parduoti seną nereikalingą baldą, nepaminint jo pavadinimo. Lapelio viršuje paprašykite merginų didesnėmis raidėmis užrašyti „PARDUODU“, neminint ką, o toliau jau tegu išsamiai aprašo. Juokai prasidės kai paprašysite merginų paskaityti skelbimus garsiai, prašydamos vietoj daikto pavadinimo įrašyti savo vyro vardą viršuje. Tai skelbimas apie atsikratomą vyrą!

7. Receptai

Išdalinkite kiekvienai dalyviai po lapelį ir tušinuką. Paprašykite, kad parašytų nors po vieną savo geriausią valgio receptą būsimai jaunajai, kad vėliau vyrą stebinti savo kulinariniais sugebėjimais.

 

8. Užduotys

Kienvienai dalyviai, tame tarpe ir jaunajai duodama po lapelį, tušinuką ir balioną. Reikia sugalvoti užduotį, ją užrašyti ir suviniojus įdėti į balioną, o balioną priputus pakalbinti ant medžio arba kitoje iš anksto sutartoje vietoje. Vėliau kiekviena mergina užrištomis akimis priėjusi turi nusiimti balioną su užduotimi, kurią turi padaryti.

9. Telegrama

Žaidimo vedėjas užrašo 4-6 raidžių žodį. Kiekvienas žaidėjas turi sukurti „telegramą“, naudodamas kiekvieną to žodžio raidę. Pvz., užrašomas žodis „naktis“. Telegrama sudaroma taip: n „Nerijus“ + a „ateina“ + k „keikdamas “ + t „tavo“ + „interneto“ + s „svetainę“.

10. Portretas

Žaidėjams išdalijami popieriaus lapai ir pieštukai. Kiekvienas turi nupiešti vieno iš pasirinktų žaidėjų veidą. Kai visi baigia piešti, portretai siunčiami ratu ir kiekvienas žaidėjas kitoje lapo pusėje turi užrašyti vardą to asmens, į kurį portretas panašiausias. Laimi tas, kurio portretas surenka daugiausiai teisingų atsakymų.

UŽDUOTYS JAUNAJAI

1.Duokite iš anksto paruoštų, tam tikrų maisto produktų, iš kurių turė jaunoji padaryti Jums patiekalą. Tuo parodydama ar tikrai dar gali tekėti. ( P.s. galite paprašyti salotas, paprasčiausią mišrainę pagaminti ar makaronus išvirti).

2. Patikrinti ar moka jaunoji prieš jaunajį užpakalį kraipyti.                                                                                                                 Ant kėdės paberkite 6-8 akmenukus jaunajai nematant. Paprašykite, kad ji atsisėstų ir suskaičiuotų kiek yra akmenukų.

3. Duoti lėlę, palelę ir paprašyti,kad suvystytų kaip kūdikį.

 

 

Mergvakario temos.

 

 1. Gražuolių konkursas. Paneliu apranga: bet kokios spalvos maikutės(pagal pasirinkimą) su juostom Mis publika, Mis elegancija, Mis patyrusioji ir t.t O Jaunąją aprengti suknele (spalva taip pat pagal susitarimą) ir uždėti juosta Mis gražiausia nuotaka.
 2. Meksikietiškas mergvakaris. Viskas meksikietišku stiliumi, apranga, aštrus maistas, tradicijos ir aišku mačių ieškojimas.
 3. Geišos. Viskas geišų stiliumi, apranga, makiažas, maistas, pramogos bei tradicijos pagal geišas. Jeigu nežinote tradicijų ir kokios yra tikros geišos, galite pasisamdyti žmogų, kuris jums pagelbėtų. Vakare galite iškoti samurajų.
 4. Indiškas mergvakaris. Indiškas stilius, apranga, makiažas, tradicijos ir idiški šokiai. Jei esate nesusipažinusios su indiška kultūra ir jos tradicijomis, į pagalbą galite pasikviesti žmogų žinančiu apie indišką kultūrą, kuris į jūsų mergvakarį ineš tikrąją indišką dvasią.
 5. Senovės Egipto laikai. Jaunąją aprengti kaip Kleopatrą. Kleopatros rūbus ir aksesuarus galima išnomuoti. O panelių apranga: balti ploni rūbeliai su auksiniais akcentais. Vakare Cezario ieškojimas.
  6. Katės. Jaunoji balta katytė, o jaunosios draugės juodos katytės. Apranga: katyčių ausytės, pukuoti rūbau, uodegos, makiažzas katės stiliumi. Vakare ieškojimas tikrai verto patino.
Atnaujinta 2011 rugpjūčio 05
 

Jūsų krepšelisJūsų krepšelis tuščias.Susisiekite su mumis:

Tel. 8-670 30804
Tel. 8-679 57455
Tel. 8-684 69121
Mokėjimo tipai
Vestuviuatributika.lt Visos teisės saugomos © 2010-2014
Tel. 8-670 30804, el. p. perku@vestuviuatributika.lt 

© 2010-2011